valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde makam almasının en önemli nedenlerinden biri mangiz ile (UC yöntemiyle) piyes ortamında alışbilgiş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle piyes içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışbilgiş yapabilmek için oyuna online yöntemlerle mangiz yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışbilgiş yapabilmek o kadar palas değildir. Çünkü bu çalışmalemler dolar kuru üzerinden muamelat bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok koca oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için ya da oyunda elan aşkın silah gücü kabilinden hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu elan iyi oynamanızı katkısızlayacak ancak memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere makam verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de makam verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular piyes içerisinde makam yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Desise ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değçalışmatirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde makam yer UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu için içine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel beis verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok rabıta gkalıntı ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında piyes bünyemcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını seyircilere öğretmek için kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler aracılığıyla bu yöntem hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek için kadimî yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her çağ bir teknik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında makam yer duvarların arkasını rüyet özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda makam yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu okus pokus sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz alınsında sizi dermanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara söz kabilinden görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur dercetmek yahut bir nesneyi nişan dercetmek demeına gelirken Bot kelimesi, bir çalışmain kendiliğinden olarak bünyelması demeına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ahiz demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın