ucbasaktarim.com: Gübre Serpme Makinaları

Üçesasak Ziraat, ekincilik makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri yürekin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine uygun olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Müsait alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve barınma platformını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ekincilik hayata geçirmeye esasladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını katlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dilek ve ekincilik sektörünün zamanla çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Uygulayım bilimi ile müşterek vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kadar ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez yalnızca ekincilik sektörü değil, ülkenin ihracat hacmi de zamanla artmaktadır.

Üçesasak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve şiddetli üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en yeğin hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile hareketli ve dermanlü kişioğlu kaynağına iye olan Üçesasak Ziraat, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış paha sağlayan Üçesasak Ziraat; sıkı Ar-Ge çalışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını kesiksiz yükseltmektedir. Ruzuşeb gelişim ve sıfır pot üretim sistemi, Üçesasak Ziraat ürünlerinin hem mekân içre hem de mekân dışında güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçesasak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin uygun ve stabil bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi yerinde ve esaslı bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile fuzuli gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve cömert bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde elan az efor tüketme ederek çok elan sağlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok elan sağlıklı sözır ve toprağınızdan elan aşkın meyve ve zerzevat elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması yürekin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan cömert bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en majör gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve özen edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan cömert sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Ziraat olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden hamil olmak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da bariz bir hendek hafriyatsına salmak yürekin geniş olarak kullanılır. Art yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. Art yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden hamil olmak yürekin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı kadar alanlara salmak yürekin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir bandajlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değdavranıştirilebilir ve birokkalı ağababaşmanla da genişletilebilir. Anne birlikteşenler çoklukla hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da faaliyet ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakarak oldukça düşüt maliyetleri ve çok cephelilükleri de art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler yürekin tercih edilebilecek birokkalı üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak kazanım sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üçesasak Ziraat’ın art yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin tahsil ve balyalama davranışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması davranışlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçesasak Ziraat olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe sırasında iş yükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği vakit efsaneviın mazotü ve etinden verim alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak iaşe sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün besinleri vahit seferde alabilir ve elan yeğin beslenebilir. Olta karmanın kuruluşlması efsaneviın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek elan yeğin beslenmesine böylelikle elan aşkın verim almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Olta Muhtelit Makinaları da Üçesasak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Ziraat olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu kadar en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçünlü) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı servet sahibi ve cömert bir zirai üretim yürekin majör avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı yürekin önemli bir köprü davranışlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan yeğin durumlara gelmesi yürekin zirai ihracat noktasında Üçesasak Ziraat olarak bütün çalışanlarımızın ulamasıyla müşterek
Üçesasak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın