Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çdüzenışmalarla teşhisnmaktadır. Kendisi ilk, orantı ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Bilim Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Gençler” hareketi hayata evveltir. Bir yıl sürmesi planlanan tutum inanılmaz dayalı görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en koskocaman şebabet hareketi olarak 2,5 sene sürerek basitbedenü bir zalimlımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Eğitim bilimi Icra vekiliı, Gençlik Spor Icra vekiliı ve YÖK Reisı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da sosyal problemlerın çözümü kucakin tarihlerinde ilk defa protokol imzalatarak sosyal mevzularda müşterek tutum etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş yaşantıında birbunca farklı markaya yaptığı yatırımlarla da teşhisnmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de tat alma organı eğitimi almıştır. Burayı da koskocaman bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere de önem vererek birbunca proje ve çdüzenışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri mevzularında birbunca sükselı çdüzenışhamur imza atmıştır.
Gene ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Adım atar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki nüansındalığı arttırarak tüm toplumun, sanatçıların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çdüzenışmaların sonucunda Dünyanın en koskocaman kurumlarından olan IPA World aracılığıyla ABD ve gayrı ülkelere paradigma gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun serkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Doğrucaörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz kucakin kibir kaynağı olmuşlardır.
Ayrıca Kerem Hasanoğlu; birbunca vakıf ve uluslararası organizasyona, çdüzenışmalar ve projeler dair hamil vermektedir.

Bir cevap yazın