Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS takımı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün önem aldığından, sigaraya benzemekle müşterek, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kadar yanma nöbetlemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan eşhas ciğerin bir seçenek olarak maruz Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın örtmek ciğerin belirli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en büyük tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme hileışkanlıklarını tahrif etmek ve insanların daha azca zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak ciğerin anadan görme sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine birebir olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets tasarrufı ciğerin mutasavvertır. çeyiz, tütünü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in ciğerindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamelat, tütünün yanması yerine, buharlaşması nedeniyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara için daha azca zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın örtmek ciğerin belirli yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, tasarrufı da lokal yasalara tutkundır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ait kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan daha azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün kolaylıkla heets tasarrufı nedeniyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar öteki tütün ürünleri kadar bağımlılık bünyecı olabileceği konusunda ikazlar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuşdolaşma. Temelı keyif örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his hastalıkları ve öteki keyif problemlerine sebep olabileceğinden kuşku etmektedirler. Başkaca, tütün ürünlerinin dinçler üzerindeki tesirleri bile münakaşa konusu olmuşdolaşma.

Bununla müşterek, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara için daha azca zararlı bulunduğunu ve sigara terk yuğrunda bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini anadan görme sigaralara seçenek olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çhileışan eşhas ciğerin tercih edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara için daha azca zararlı evetğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün tasarrufı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına birebir şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve keyif önerilerine birebir şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın