Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman nokta almış olduğundan, sigaraya benzemekle birlikte, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede duman namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kabil yanma kârlemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan zevat sinein bir seçenek olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın görmek sinein belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en koca duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece aldatmaışkatilklarını göçermek ve insanların daha azca zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets göndermek sinein anadan görme sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine oranlı olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine bandajlı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets tasarrufı sinein tasarlanmıştır. çeyiz, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamele, dumanün yanması namına, buharlaşması hasebiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara için daha azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın görmek sinein belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, tasarrufı da yöresel yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin dayalı yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan daha azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün haydi haydi heets tasarrufı hasebiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil diğer duman ürünleri kabil tabilık örgücı olabileceği dair ikazlar örgülmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara ne olmuştur. Temelı sıhhat örgütleri, Heets kabil duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp hastalıkları ve diğer sıhhat problemlerine ne olabileceğinden kaygı etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki etkileri de münakaşa konusu olmuştur.

Bununla birlikte, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara için daha azca zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yönünde bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara seçenek olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan zevat sinein yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara için daha azca zararlı evetğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün tasarrufı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına oranlı şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve sıhhat önerilerine oranlı şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın