Entegre Dünyası

Bütünleşmiş Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının cenah yapılışu olarak 2015 yılında kurulmuştur. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun seneler boyunca elektronik sektöründe etkinlik göstermiştir. Bütünleşmiş Dünyası, bu deneyim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birhayli elektronik üstelikeğlenceli, entegre çevrim, mikrodenetleyici, sensör ve modül gibi ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağcıl bir plazada mevcut 2000 metrekarelik bir tesis ortamında İstanbul’un Ümraniye ilçesinde etkinlik göstermektedir. Bütünleşmiş Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik sektöründeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını durmadan olarak vüruttirmektedir.

Müşteri memnuniyeti Bütünleşmiş Dünyası karınin nispeten önemlidir. Bu nedenle, tecrübeli ve bilirkişi bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere zamanında ve harbi özen ayırmak karınin çdüzenışmaktadır. üste, şirket müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası payanda ve yöntem servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup sokak no 52 adresinde etkinlik göstermektedir. Müşteriler, şirket ile 444 75 31 numaralı telefondan evet da [email protected] adresinden komünikasyon kurabilirler.

Bütünleşmiş Dünyası, müşterilerine kaliteli ürünler ve jüpiter odaklı özen anlayışı sunarak, elektronik sektöründe öncü firmalar ortada görev almaktadır. Şirket, müşterilerinin gereksinimlerine yaraşır çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Bir cevap yazın